W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Forum Gminy Stegna
Regulamin forum
 

W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez jarek » 13 Wrz 2012, 15:30

Wszystko to zasługa P.Wójt Jolanty Kwiatkowskiej,jak ona kocha Stegnę miłość od pierwszego wejrzenia.Nie ma nic i nic nie będzie w Stegnie .Za rok to tutaj już nikt nie będzie chciał przyjechać aby wypocząć.Już teraz strach wyjść na ulicę po 21.O zgrozo ,trzeba by było coś z tym fantem zrobić.Proszę o wpisy
jarek
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez Maciek » 23 Wrz 2012, 15:26

To pewne i potwierdzoine info? bo akurat z ta stacją cpn to chyba nie wiadomo jescze na 100% ?
Maciek
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez Gary » 04 Paź 2012, 12:40

To prawda, ze gmina nie zgadza sie na stacje paliw w stegnie? Wyobrazacie sobie brak cpn-u w stegnie... bedziemy specjalnie jezdzic do nowego dworu zatankowac. A co powiedzą turyści? teraz to juz na pewno przyjedzie ich jeszcze mniej. niedlugo niczego nie bedzie w stegnie...
Gary
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez chętny » 05 Paź 2012, 21:20

Widać, że komuś bardzo zależy na tej działce CPNu, szkoda, że nie zależy naszej władzy, żeby Stegna się rozwijała. Zamiast iść w kierunku nowoczesnej stacji np. takiej jak w Nowym Dworze Gd., to lepiej przyczynić się do likwidacji tej małej ... Przykre jest to :(
chętny
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez omo » 06 Paź 2012, 12:18

Wczoraj na zebraniu wiejskim wyszło szydło z worka w sprawie CPN-u.PKN ORLEN już rok temu czynił starania zainwestowania 4mln zł i zatrudnienia 10 osób w nowoczesną stację paliw -to powiedziała P.wójt ale plany przestrzenne nie pozwalały na to,ale też wyszło na jaw że uchwała rady gmina o zmianie planu była podjęta w grudniu 2011r , czyli dobrze rozumuje to było prawie w tym samym czasie.P.Kwiatkowska WÓJT GMINY STEGNA,nie zareagowała pozytywnie na tę propozycje chociaż miała zgodę rady gmina Stegna , więc można śmiało mówić że to wójt przyczynił się bardzo do zamknięcia stacji paliw w Stegnie od 24 grudnia 2012r.BRAWO BRAWO tak dalej pani wójt niech pani zacznie zamykać szkoły bo już czas na panią, w najbliższym sezonie niech Pani zamknie PLAŻE ,BO TURYŚCI NIE ODPROWADZAJĄ OPŁATY MIEJSCOWEJ,niech Pani podwyższy opłatę targową na 1000zł bo 600 to za mało, niech Pani w żadnym wypadku nie powołuje policji bo się pałętają po lasach z panienkami czytać [Pan Swat Krzysztof ] niech Pani sama zrezygnuje z funkcji WÓJTA GMINY STEGNA bo rzeczywiście szkoda pieniędzy na referendum ,a i oszczędności by się pojawiły Pani pensja w części poszła by na oświetlenie uliczne ,na stołówki w szkołach,na zmianę planu przestrzennego i uratowania CPN-u, może by nawet starczyło na policję.Pani Wójt niech Pani ratuje GMINĘ niech Pani odda swoje uposażenie roczne 100000zł a i gmina odetchnie i nie będzie pogrążać się w długach.Jak można płacić takie pieniądze za nieudolność.""'Gmina w potrzebie , a ty się nie rwiesz, miecza nie dobywasz;;Tak na koniec po co gminie WÓJT i wiceWÓJT jak gmina upada ,przecież Pani SEKRETARZ stara się wszystko robić za nich dwoje.
omo
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez benek » 07 Paź 2012, 20:15

Wybitne gratulacje dla Pani wójt Kwiatkowskiej Jolanty,żaden poprzednik nawet nie próbował tak jak ona spieprzyć to co było w Stegnie .Bardzo ważne strategiczne dla MIESZKAŃCÓW punkty przestaną istnieć Policja ,CPN ,zamykane kuchnie w szkołach ,wyłączane punkty oświetleniowe na ulicach CAŁEJ GMINY STEGNA [za rok patrząc na budżet] wszystko będzie wyłączone ,wielkie inwestycje w Jantarze- remont świetlicy za prawie 2 mln zł--- ,w Mikoszewie,na całe szczęście nie najpiękniejszym kurorcie Pomorza remont no też świetlicy za 600 tyś zł, no i chyba duże pieniądze władowane w promocję całej Gminy Stegna, gdzie tej promocji nawet nie widać a nawet nie czuć .Powiedzmy Pani wójt Kwiatkowskiej Jolancie ;S T O P '' nie tędy droga.Ale z obserwacji ,widzę że mieszkańcy nic, ale to naprawdę nic nie robią, aby zapędy P.wójt w sprawie zniszczenia Stegny i w nich zamieszkujących mieszkańców nic nie robią,i teraz na koniec gratulacje dla mieszkańców, tak dalej a za rok udamy się po zasiłki do GOPS-U, jak jeszcze będzie istniał..........................
benek
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez ala » 08 Paź 2012, 15:23

widzę że na tej stronie siedzą dwie a może Trzy osoby i zmieniają tylko nazwy nick i buntują mieszkańców pisząc źle o Kwiatkowskiej. Myślicie że ludzie rozumu nie mają. Ale Wy w dodatku macie dużo czasu bo takie długie wywody tylko cały czas takie same.
ala
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez rybak z Jantaru » 08 Paź 2012, 21:04

Pani Alu,wie Pani że będziemy musieli zasuwać do Mikoszewa albo do Nowego Dworu Gd po paliwo do naszych samochodów ,że nie ma policji , że niema pełnego oświetlenia w gminie i niedługo dzieci będą wracały ze szkoły po ciemku ,że kuchnie w Jantarze i Mikoszewie przestały istnieć ,że niedługo będzie jeszcze gorzej ,ale Pani Jola co miesiąc patrząc na konto swoje mówi--- Jola wytrzymaj jeszcze 2 lata i tak mnie wszyscy kochają.Platforma Obywatelska na górze,Pani Jola powinna więcej uzyskać no chyba że jej nie lubią ,co to będzie jak do władzy dojdzie PIS, a Pani Jola będzie wójtem, aż strach pomyśleć.
rybak z Jantaru
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez prawda » 08 Paź 2012, 21:48

wa
rybak z Jantaru napisał(a):Pani Alu,wie Pani że będziemy musieli zasuwać do Mikoszewa albo do Nowego Dworu Gd po paliwo do naszych samochodów ,że nie ma policji , że niema pełnego oświetlenia w gminie i niedługo dzieci będą wracały ze szkoły po ciemku ,że kuchnie w Jantarze i Mikoszewie przestały istnieć ,że niedługo będzie jeszcze gorzej ,ale Pani Jola co miesiąc patrząc na konto swoje mówi--- Jola wytrzymaj jeszcze 2 lata i tak mnie wszyscy kochają.Platforma Obywatelska na górze,Pani Jola powinna więcej uzyskać no chyba że jej nie lubią ,co to będzie jak do władzy dojdzie PIS, a Pani Jola będzie wójtem, aż strach pomyśleć.

"kuchnie w Jantarze i Mikoszewie przestały istnieć" a czy dzieci nie będą jadły jak kiedyś ? ważne aby jadły a tak zostanie. Też mam samochód ale nie chciałbym mieć blisko domu CPN . W Nowym Dworze Gd. też był w centrum (chyba się jeszcze pamięta) a teraz jest na obrzeżu i nikt nie biadoli z tego powodu . Światło też się świeci, a nie słyszałem, żeby dzieci ze szkoły wracały na razie po północy kiedy gaśnie.
prawda
 

Re: W Stegnie nie będzie stacji cpn ,komisariatu policji

Postprzez ciekawy » 14 Paź 2012, 12:41

Skąd to nagłe zainteresowanie elektrownią atomową ,nową stroną internetową ,latem stulecia ,czy to nie platforma obywatelska -nd48 i Kaśka 87 ,to co najważniejsze dla społeczeństwa zaczyna budzić niepokój.
ciekawy
 

Następna

Wróć do Gmina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

cron